company
O Forever Living
Forever je multi-miliardová dolárov spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 150 krajinách. Je najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera na svete.

Spoločnosť FOREVER vznikla v roku 1978 na základnom princípe POMÁHAŤ INÝM VYZERAŤ A CÍTIŤ SA LEPŠIE. Robí to dvoma spôsobmi: v prvom rade poskytuje celý rad produktov pre zdravie a krásu a po druhé, ponúka nám veľkorysú a férovú podnikateľskú príležitosť. Záleží jej na produktoch a ľuďoch, ktorí ich majú radi. Drží sa vyšších noriem a rovnosti nie preto, že je to skvelé, či trendové, alebo že jej to niekto nariadil, ale preto, lebo verí, že je to správne. Forever mení slová na skutky. To znamená, že vlastní pozemky, kde sa pestuje aloe. Vlastní spracovateľské závody, vývoj, výskum, laboratóriá na kontrolu kvality a dokonca aj distribučnú sieť. Neustále investuje do nových technológií, aby nám zaistila najvyššiu kvalitu produktov za čo najnižšie ceny. Forever pomáha ľuďom, pomáha Zemi...

 

aloe

Povedomie o životnom prostredí začína úplne na začiatku

Spoločnosť Forever pestuje viac než 50 miliónov rastlín aloe vera v Dominikánskej republike a v Texase.
Čo sa týka premeny CO2 na kyslík, 20 rastlín aloe je schopných premeniť rovnaké množstvo CO2 ako jeden strom! Takže, len s aloe spoločnosť Forever Living očisťuje zem o 2 milióny ton CO2 každý rok!

invest

Zodpovedná k životnému prostrediu

Od svojho začiatku, Forever Living Products bola založená v roku 1978, má veľkú úctu k prírode, má zodpovedný prístup a je vždy šetrná k životnému prostrediu
Na rozdiel od ostatných spoločností, ktoré sa chvália svojím zodpovedným prístupom k životnému prostrediu s cieľom držať krok s trendmi, spoločnosť Forever neustále hodnotí svoje vlastné postupy s cieľom efektívne a pravidelne sa zlepšovať. Nerobí to preto, lebo je to moderné. Robí to preto, lebo verí, že je to tá správna vec.