opportunity
Príležitosť aj pre vás

Nie je našou úlohou meniť svet alebo ľudí okolo, ale len svoj život. Len tak môžeme byť príkladom a inšpiráciou pre ostatných...a preto sa s vami delíme o svoje názory a skúsenosti...

Vďaka FOREVER milióny ľudí na svete dosiahli svoje sny, o ktorých si ani nemysleli, že by sa niekedy mohli stať skutočnosťou.My sme sa rozhodli rozšíriť ich rady...

Forever je spoločnosť, ktorá nás podporuje a motivuje, pomáha nám dosiahnuť ciele, ktoré sme si stanovili. Forever nám pomáha pomáhať druhým.

Ak to so svojím zdravím a finančnou budúcnosťou myslíte vážne, FOREVER jej aj pre vás dokonalá príležitosť!

.. 

 

network marketing

Čo je network marketing?

Sieťový marketing, tiež známy ako tím marketing, je efektívny a osvedčený obchodný model, ktorý používa osobné odporúčanie na používanie  produktov alebo služieb danej spoločnosti.

Forever je dobre zavedená, MLM- spoločnosť, ktorá nám umožňuje  rozvíjať si  vlastné nezávislé podnikanie. Namiesto investovania veľkých súm do reklamy, Forever štedro odmeňuje svojich zákazníkov a nás spolupracovníkov za to, že sa delíme o nadšenie z vecí, ktoré máme radi ...

Či už chcete zľavu na produkt, vyššie vreckové, nové auto, či dokonca úplne novú kariéru, FOREVER vám môže pomôcť.

Staň sa vlastníkom svojho podnikania

Forever Living Products ponúka úžasné produkty a fascinujúcu podnikateľskú myšlienku bez rizika a veľkých finančných investícií...Vy sami sa rozhodnete, s kým budete pracovať, kde a kedy budete pracovať...staňte sa sám sebe šéfom a začnite si plniť svoje sny a nie sny niekoho iného.

 

own your own business
opportunity safety

Žiadne riziko. Minimálne režijné náklady

Byť vlastníkov obchodu v sieťovom marketingu nie je práca na polovičný 

alebo plný úväzok. Je to štýl života...

 

Neobmedzený príjem

Firemné pracovné miesta majú obmedzený rozsah odmeňovania. Podnikanie na princípoch sieťového marketingu však nemá klapku, ktorá určuje, koľko môžete zarobiť. Čím tvrdšia práca, tým vyššie finančné odmeny.

 

No income cap
opportunity best solution

Prečo je Forever to najlepšie riešenie v sieťovom marketingu?

Spoločnosť Forever bola založená v roku 1978 a bola navrhnutá tak, aby mohla pomôcť komukoľvek zlepšiť svoju budúcnosť, dosiahnuť svoje ciele. Forever má štruktúru odmien, ktorá sa od úplného začiatku takmer nezmenila. Možno si poviete, že je to staromódne, ale načo opravovať niečo, čo funguje?

Forever je teraz multi-miliardová spoločnosť s miliónmi distribútorov po celom svete. 

Vysoko dôveryhodná spoločnosť rastie od úspechu k úspechu.

Forever má viac ako 1,5 miliardy dolárov aktív a veľkú hotovosť, je  bez dlhov a sústavne rastie už viac ako 40 rokov.

Forever je tiež členom Asociácie priameho predaja (DSA), rešpektovanej a renomovanej organizácie, ktorá sa snaží chrániť a zastupovať záujmy ľudí a podnikov činných v  sieťovom marketingu.

dsa
opportunity incredible company
opportunity get started

Ako sa môžem pridať?

Prevezmite kontrolu nad svojou finančnou budúcnosťou a začnite  svoju cestu s Forever.  Chcete sa pridať do nášho tímu? Kontaktujte ma: ivetabaf@gmail.com